0(533) 257 32 49 - 0(412) 237 03 80   Örnekler Özel Güvenlik Örnekler Özel Güvenlik
 
 
 
DUYURULAR

Firmamız ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi & gelişmelere yeni web sitemizden kolayca ulaşıp hizmet taleplerinizi online olarak iletebilirsiniz.

 
 

Özel Güvenlik Eğitimi

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun gereğince; özel güvenlik görevlisi olmak isteyen tüm bireylerin, İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlen yazılı sınavı geçmeleri ve yetkili eğitim kurumlarının düzenlediği eğitim programını başarıyla tamamlamaları gerekmektedir. Her iki sınavı da başarıyla geçen özel güvenlik adayları, güvenlik sertifikası almaya hak kazanmaktadır.

Örnekler Özel Güvenlik Şirketi olarak, özel güvenlik eğitim programımıza katılan her bireyi en üst düzeyde eğitiyor, mesleki hayatlarında karşılaşabilecekleri her türlü zorlu koşula karşı hazırlıyoruz.

Polis okulları ve Polis akademisinde derslere giren, branşlarında uzman akademisyenlerden oluşan eğitim kadromuz ile eğitim programımıza katılan her özel güvenlik görevlisi adayına; savunma ve saldırı taktikleri, bomba ve patlayıcı madde uzmanlığı, ilk yardım, yangın ve doğal afetle mücadele, arama- kurtarma faaliyetleri ve hırsızlık, kaçakçılık, terör, anarşizm gibi toplumsal olaylara müdahale eğitimleri veriyoruz.Örnekler Özel Güvenlik.

 

ANASAYFA  I  KURUMSAL  I  HİZMETLERİMİZ  I  VIP KORUMA  I  İLETİŞİM  I 
Her hakkı saklıdır © 2016 ÖRNEKLER ÖZEL GÜVENLİK

Tasarım : 2A Ajans