0(533) 257 32 49 - 0(412) 237 03 80   Örnekler Özel Güvenlik Örnekler Özel Güvenlik
 
 
 
DUYURULAR

Firmamız ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi & gelişmelere yeni web sitemizden kolayca ulaşıp hizmet taleplerinizi online olarak iletebilirsiniz.

 
 

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Örnekler Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. olarak; sadece alanında uzman kişileri seçerek oluşturduğumuz profesyonel kadromuz, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve global standartlardaki kalite politikamızla hizmet verdiğimiz kişi ve kurumların güvenliğini en üst düzeyde sağlamayı garantiliyoruz.

Bu doğrultuda öncelikle hizmet vereceğimiz kişi ya da kuruluşa yönelik tehditleri belirliyor ve kapsamlı bir koruma planı tasarlıyoruz. Görevlendireceğimiz her personelin seçim ve eğitim sürecinde büyük bir özen gösteriyor, sadece %100 başarıya ulaşan ve işin niteliğine uygun olan özel güvenlik personellerimizi yetkilendiriyoruz. Yaptığımız denetimler ve süreç takibi ile çalışanlarımızı sürekli dinamik tutuyor, koruma planı kapsamındaki görev prosedürlerinin ve güvenlik talimatlarının eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Misyonumuz; Deneyimli, dinamik, proaktif ekibimizle; son teknoloji ürünü ekipmanlarımızla eksiksiz bir müşteri memnuniyeti sağlamak ve her daim zaman, ortam, insan gibi değişkenleri göz önünde bulundurarak başarı ve sonuç odaklı çözümler geliştirmek.

Vizyonumuz; Güvenlik hizmetlerine dair var olan tüm metotları uygulamanın yanı sıra, yeni metotlar bularak ve her alanda inovasyonu itici güç unsuru olarak kullanarak özel güvenlik hizmetleri alanında' 'önder firma'' olmak ve özel güvenlik hizmetleri anlayışında tüm dünyada fark yaratmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

5188 Sayılı Kanun kapsamında yer alan yasal yönetmeliklere ve meslek etiğine uygun, disiplinli ve etkili bir çalışma gerçekleştirmek; müşteri çıkarlarını ve memnuniyetini her daim ön planda tutup ortak akıl ve kurumlar arası şeffaflık prensibi doğrultusunda hareket etmek; en ince detayları bile gözden geçirip gerektiğinde inisiyatif alarak kusursuz bir hizmet vermek kalite politikamızın esaslarını oluşturmaktadır.

 

ANASAYFA  I  KURUMSAL  I  HİZMETLERİMİZ  I  VIP KORUMA  I  İLETİŞİM  I 
Her hakkı saklıdır © 2016 ÖRNEKLER ÖZEL GÜVENLİK

Tasarım : 2A Ajans