0(533) 257 32 49 - 0(412) 237 03 80   Örnekler Özel Güvenlik Örnekler Özel Güvenlik
 
 
 
DUYURULAR

Firmamız ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi & gelişmelere yeni web sitemizden kolayca ulaşıp hizmet taleplerinizi online olarak iletebilirsiniz.

 
 

Havalimanı Güvenliği

Havalimanı güvenliği stratejik olarak büyük önem taşımaktadır ve taşıdıkları bu önem doğrultusunda saldırı, sabotaj ve işgal gibi pek çok tehditle karşı karşıyadır. Her gün binlerce insanın giriş- çıkış yaptığı bu kritik noktalarda oluşabilecek herhangi bir güvenlik açığı elim sonuçlar doğuracaktır.

Örnekler Özel Güvenlik Şirketi olarak; havalimanı güvenliğinin sağlanması için idari bölümleri ve haberleşme sistemi, elektrik sistemi, seyrüsefer sistemi, yakıt ikmal depoları gibi hassas noktaları 7/24 denetim ve gözetim altında tutuyoruz;tel örgü ve diğer çevre savunma sistemlerinin kontrolünü sağlıyoruz. Giriş ve çıkış noktalarında oluşturduğumuz özel güvenlik noktaları ile büyük bir titizlikle yolcu ve bagaj kontrol işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda X-Ray cihazları ve el dedektörleri ile üst araması yapıyor, arındırılmış salona girişte kimlik kontrolü ve şüpheli bagajların aranmasıişlemlerini gerçekleştiriyoruz.Örnekler Özel Güvenlik.

 

ANASAYFA  I  KURUMSAL  I  HİZMETLERİMİZ  I  VIP KORUMA  I  İLETİŞİM  I 
Her hakkı saklıdır © 2016 ÖRNEKLER ÖZEL GÜVENLİK

Tasarım : 2A Ajans