0(533) 257 32 49 - 0(412) 237 03 80   Örnekler Özel Güvenlik Örnekler Özel Güvenlik
 
 
 
DUYURULAR

Firmamız ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi & gelişmelere yeni web sitemizden kolayca ulaşıp hizmet taleplerinizi online olarak iletebilirsiniz.

 
 

Fabrika, Şantiye ve Tesis Güvenliği

Fabrikalar, şantiyeler ve sanayi tesisleri stratejik önem taşıyan, potansiyel tehditlerin ve risk unsurlarının etkin olduğu bölgelerdir. Bu bölgelerin güvenliğinin sağlanmasında ekstra güvenlik önlemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca tüm sürecin periyodik olarak ve büyük bir titizlikle takip edilmesi gerekmektedir.

Fabrika, şantiye ve tesislerin güvenliğini sağlamak için Örnekler Özel Güvenlik Şirketi olarak; X-Ray cihazı ve el dedektörleri ile arama yapılması, çalışanların giriş-çıkış kontrolü, Şantiyeye gelen misafirlerin ilgilisine haber verilerek refakat edilmesi, 7/24 denetim ve gözetim faaliyeti, şantiye güvenliği ile ilgili koruyucu önlemlerin alınmasının takibatı, Şantiye içerisindeki araçların hız sınırı kontrolü, depo ve ambarlara giren-çıkan malzemelerin ve araçların kontrolü, mesai bitimi dışarıda ve açıkta bırakılan malzemelerin muhafazası, yangın, afet ve hırsızlık olaylarına karşı koruyucu, engelleyici önlemlerin alınması ve gerektiğinde müdahale edilmesini esas alan hizmetler bütününü özel güvenlik şirketi olarak, müşterilerimize sunmaktayız. Örnekler Özel Güvenlik. 

 

ANASAYFA  I  KURUMSAL  I  HİZMETLERİMİZ  I  VIP KORUMA  I  İLETİŞİM  I 
Her hakkı saklıdır © 2016 ÖRNEKLER ÖZEL GÜVENLİK

Tasarım : 2A Ajans