0(533) 257 32 49 - 0(412) 237 03 80   Örnekler Özel Güvenlik Örnekler Özel Güvenlik
 
 
 
DUYURULAR

Firmamız ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi & gelişmelere yeni web sitemizden kolayca ulaşıp hizmet taleplerinizi online olarak iletebilirsiniz.

 
 

Elektronik Güvenlik Sistemleri

Elektronik güvenlik sistemleri, kullanıcısına; gözetleme, uyarı, kayıt altına alma, tespit etme, geçiş ve kontrol sağlama gibi birçok fonksiyon sunan, caydırıcı ve önleyici güvenlik ekipmanlarıdır. Yaşam alanlarınızın ve iş yerlerinizin 7/24 gözetim ve denetim altında tutulmasını sağlayan bu sistemler, her geçen gün artan güvenlik ihtiyacı doğrultusunda şekillenmekte ve güvenlik açıklarının kapatılmasına yardımcı olmaktadır.

Örnekler Özel Güvenlik Şirketi olarak sağladığımız elektronik güvenlik sistemleri hizmeti kapsamında öncelikli olarak etkin bir koruma planı hazırlıyoruz. Hazırlanan bu plan doğrultusunda güvenlik zaaflarınızı tespit ediyor ve ihtiyacınıza en uygun güvenlik sistemini belirliyoruz.

Alarm, hareket algılama sensörleri, kapı ve pencere sensörleri gibi uyarıcı güvenlik sistemlerinin yanı sıra, gözetleme ve kayıt imkânı sunan kapalı devre görüntüleme ve kayıt sistemleri (CCTV) ile caydırıcı önlemler alıyoruz. İnsan ve araç giriş-çıkışlarının kontrollü bir şekilde yapılmasını sağlamak için de X-Ray dedektörleri, otomatik bariyer ve araç geçiş sistemleri, patlayıcı ve silah tespit dedektörleri, görüntülü konuşma sistemleri gibi önleyici güvenlik ekipmanlarından faydalanıyoruz. Örnekler Özel Güvenlik. 

 

ANASAYFA  I  KURUMSAL  I  HİZMETLERİMİZ  I  VIP KORUMA  I  İLETİŞİM  I 
Her hakkı saklıdır © 2016 ÖRNEKLER ÖZEL GÜVENLİK

Tasarım : 2A Ajans